Zelené potraviny

15.12.2017

Zdravý životní styl, založený na kvalitní stravě, cvičení a tělesném pohybu všeobecně, mě postupně a logicky dovedl až k zeleným potravinám. Pro upřesnění uvádím, že zelenými potravinami myslím zelený ječmen a chlorellu.

Osobně jsem vyzkoušel mnoho různých produktů a značek. Nakonec jsem zakotvil u produktů firmy Green Ways (GW). 

Popravdě řečeno, forma prodeje formou MLM (multi level marketing), tedy přes síť prodejců, mi nikdy příliš nevyhovovala a nevyhledávám ji. Jiný způsob prodeje pro "zelenáče" (tak Green Ways označují své zelené potraviny...) však bohužel není.

Moji nechuť k MLM formě prodeje však v tomto případě vyvažují osobní zkušenosti s úrovní kvality prodávaných produktů GW. 

A protože jsem s Ječmenem a Chlorellou od GW opravdu spokojený, rozhodl jsem se, že tyto dva produkty zahrnu do své nabídky. Důvodem, proč produkty svým zákazníků nabízím jsou jednoduché - umožnění hloubkové detoxikace organismu, vyvázání a odstranění těžkých kovů, pročištění stěn střev, obnovení vitality a hlavně, poměrně jednoduchý způsob jak potlačit negativní dopad potravinových prefabrikátů, stresu a nezdravého životního stylu a prostředí na lidský organismus.

O možných způsobech použití zelených potravin, jejich dopadu na stav našeho zdraví a všech možných dalších aspektech by bylo možné napsat opravdu mnoho slov. To ale dělat nebudu. Pokud Vás toto téma zajímá a máte jakékoliv dotazy, kontaktujte mne prosím. Rád Vám odopovím :-).

Pro zdroj informací přímo od výrobce ještě uvádím odkaz na GW.

A protože mám rád transparentní jednání bez jakýchkoliv kliček a zádrhelů, uvádím i cenu, za kterou produkty GW svým zákazníkům nabízím. Moje cena ječmene, stejně tak i chlorelly, tedy cena jednoho balení o gramáži 250g je 1.150,- Kč. Tato cena je stanovená výrobcem/dodavatelem a pro volný prodej nesmí být nižší (firma GreenWays dodržování minimálních cen přísně kontroluje). Existuje ještě možnost registrace zákazníků do systému MLM firmy GreenWays. Registrace, podložená uzavřením smlouvy a uhrazením registračního poplatku, následně umožňuje odběr zelených potravin i ve formě zvýhodněných balíčků. Registraci mohu případným zájemcům zprostředkovat.

V případě Vašeho zájmu o tyto produkty mne kontaktujte a domluvíme se na způsobu odběru.