Fitness výzva aneb Jaro se blíží

29.01.2018

Zima se pomalu ale jistě posunuje do své druhé poloviny. Nebude to trvat tak dlouho a jarní sluneční paprsky nás znovu začnou lákat k mnohým fyzickým aktivitám a sportu. Je nejvyšší čas začít pozvolnou a cílenou přípravu, abychom na Jaro byli připraveni :-)

Aby vás Jaro nezaskočilo nepřipravené, nabízím všem zájemcům svůj šesti týdenní fitness program, jehož cílem a výsledkem (pokud ovšem se mnou budete poctivě cvičit) je získání a upevnění fyzické kondice, která vám umožní užít si Jara na plné obrátky :-)

Nabízený šesti týdenní fitness program je každému klientovi postaven na míru jeho /její aktuální fyzické kondice, věku a cíle, který chce klient dosáhnout.

Cvičení je vedeno formou předcvičování a přesného vedení konkrétního klienta při hodinových lekcích formou 1 na 1. Tedy vysoce individuálně vedené lekce zaměřené na maximální pozornost věnovanou klientovi.

Lekce nabízím buďto v outdoor prostředí dle výběru klienta (cvičení pod širým nebem nebo ve Outdoor Fitness parku nejblíže lokaci klienta), případně jsem schopen poskytovaný program, včetně všech nezbytných pomůcek, dovézt až přímo k vám domů či do firmy.

Osvědčená metoda 6 týdnů tréningů s narůstající intenzitou zátěže zaručuje získání maximálních výsledků v co nejkratším možném čase.

V případě vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat na mém telefonním čísle +420608462882.

Těším se na shledanou při našich společných trénincích :-)

Petr Blatný