Kde mě najdete

Poznámka: Vážení klienti. Pokud nereaguji na Váš telefon nebo zvonění, věnuji se právě jinému klientovi. Rád bych Vás touto cestou ujistil, že se Vám vždy, jakmile to bude možné, budu věnovat, případně zavolám zpět. Děkuji za Vaše pochopení.

Možnosti úhrady: Všechny poskytované služby lze hradit hotově, čerpáním dárkových poukazů, dále pak formou fakturace, čerpáním příspěvků FKSP, případně využitím dalších forem zaměstnavatelem poskytovaných benefitů. Vždy se snažím najít cestu, jak Vám umožnit nejschůdnější formu úhrady. Pro více informací mne prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Zajímavost:  Název MAERFIT vzniknul složením tří slov - Masáže, Regenerace a Fitness.

MAREFIT - Mgr. Petr Blatný

Provozovna: Farského 212/2, Kuřim 664 34

Telefon:      +420 608 462 882
E-mail:        blatpet@volny.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 08.00 - 21.00

Služby i formou docházky ke klientovi

Veškeré poskytované služby mohu přivézt až k Vám domů nebo do Vaší firmy. K ceně služeb se v tomto případě přičítá paušální částka za dopravu. Více viz ceník.

Upozornění

Veškeré texty uvedené na internetových stránkách MAREFIT - Mgr. Petr Blatný (marefit-cz.webnode.cz) jsou v plné míře a šíři vytvořeny Mgr. Petrem Blatným, a jako takové jsou považovány za autorské texty, které bez souhlasu Mgr. Petra Blatného není dovoleno kopírovat, citovat či jinak manipulovat, používat a upravovat. Při porušení uvedených skutečností bude postupováno dle platných legislativních pravidel a postupů.

Získejte informace - zaregistrujte se

Zaregistrováním svého emailu získáte přístup k mým nejnovějším informacím, nabídkám a zajímavým článkům zaměřeným na odstraňování bolestí zad (a pohybového aparátu celkově), stejně jako na Fitness a Kalanetiku z pohledu jejich využití k odstraňování chronických bolestí, redukce hmotnosti a získání kvalitní a dlouhodobé fyzické kondice. Informace budou zasílány formou měsíčníku. Vážím si Vašeho soukromí, proto považuji za samozřejmé nespamovat vaši emailovou schránku.