Kde mě najdete

Poznámka: Vážení klienti. Pokud nereaguji na Váš telefon nebo zvonění, věnuji se právě jinému klientovi. Rád bych Vás touto cestou ujistil, že se Vám vždy, jakmile to bude možné, budu věnovat, případně zavolám zpět. Děkuji za Vaše pochopení.

Možnosti úhrady: Všechny poskytované služby lze hradit hotově, čerpáním dárkových poukazů, dále pak formou fakturace, čerpáním příspěvků FKSP, případně využitím dalších forem zaměstnavatelem poskytovaných benefitů. Vždy se snažím najít cestu, jak Vám umožnit nejschůdnější formu úhrady. Pro více informací mne prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

MAREFIT - Mgr. Petr Blatný

Provozovna: Farského 212/2, Kuřim 664 34

Telefon:      +420 608 462 882
E-mail:        blatpet@volny.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 08.00 - 21.00

Masáže i formou docházky ke klientovi

Veškeré poskytované služby mohu přivézt až k Vám domů nebo do Vaší firmy. K ceně služeb se v tomto případě přičítá paušální částka za dopravu 100,- Kč.

Upozornění

Veškeré texty uvedené na internetových stránkách MAREFIT - Mgr. Petr Blatný (marefit-cz.webnode.cz) jsou v plné míře a šíři vytvořeny Petrem Blatným, a jako takové jsou považovány za autorské texty, které bez souhlasu Petra Blatného není dovoleno kopírovat, citovat či jinak manipulovat, používat a upravovat. Při porušení uvedených skutečností bude postupováno dle platných legislativních pravidel a postupů.