Co nabízím

Rozhodli jste ulevit své bolesti, odpočinout a zrelaxovat unavené tělo i mysl?

Dornova Metoda

Primární zaměření mé praxe je směřováno na odstraňování bolestí pohybového aparátu. K dosažení tohoto terapeutického cíle využívám svých praktických zkušeností i teoretických znalostí Dornovy metody - speciálního souboru znalostí, technik a podpůrných cviků pro re-centraci kloubních spojení a obnovení správného postavení páteřních obratlů. Tato jemná, neinvazivní a celosvětově uznávaná a vysoce účinná terapeutická metoda si právem vydobyla jedno z předních míst v repertoáru regeneračních technik navracejících bezbolestnou pohyblivost tělu.

Masáže, regenerace a relaxace

Pomohu Vám uvolnit ztuhlé svalstvo, získat zpět hybnost kloubů, ale hlavně znovu obnovit klid a rovnováhu ve Vašem nitru. Mnou praktikovaná švédská masážní škola nabízí široký repertoár technik a hmatů umožňujících vytvořit každému klientovi masáž "na míru", přesně podle jeho potřeb, nálady, ale i aktuálního zdravotního stavu.

Trigger Pointy - uvolňování spoušťových bodů

Pro uvolňování a odstraňování úporných bolestí a navrácení pohyblivosti zejména krčních, šíjových, zádových, ale i všech ostatních svalů Vašeho těla aplikuji techniku Uvolňování Trigger Pointů - spoušťových bodů (zatuhlých míst Vašeho myofasciálního systému).

Reflexologie

Pokud upřednostňujete spíše cestu Tradiční Čínské Medicíny (TČM), nabízím harmonizaci Vašeho těla, vnitřního prostředí a činností vnitřních orgánů pomocí Reflexologie chodidel. Tato tisíceletími prověřená praxe umožňuje šetrným způsobem rozproudit stagnující životní energii, která dle TČM vyživuje a harmonizuje celé lidské tělo.

Outdoor Fitness Coaching - osobní trenér

Rozhodli jste se změnit svůj životní styl a chcete získat nebo zlepšit svoji aktuální fyzickou kondici? Pokud ano, tak právě Vám nabízím osobní coaching a vedení, při cvičení s váhou vlastního těla. Kalanetika je moje hobby a vášeň. Nabízím individuální vedení podložené 20 letou praxí v oblasti zvyšování fyzické kondice jednotlivců. Moje zkušenosti instruktora a lektora výcviku speciálních jednotek, s působením v rámci Evropy, Balkánu a Blízkého Východu, jsou Vám k dispozici.

Individuální a vstřícný přístup

Ke každému klientovi přistupuji zcela individuálně a zaměřuji se na jeho celostní harmonizaci. Věřím, že kombinace masážních škol a technik, aplikace aromaterapeutických účinků esenciálních olejů, návrhy úpravy jídelních návyků a možnost využití individuálního vedení při cvičení s vlastním tělem, Vám navrátí příjemný pocit při žití ve svém vlastním těle :-).

Certifikace

Svoje služby nabízím na základě široké škály certifikací, které jsem získával jak v České republice, tak v zahraničí, po dobu více jak 20 let. Kromě portfólia masérských a terapeutických certifikací organizace EduSpa College, disponuji i certifikací CLS (Combat Life Saver - mezinárodně platný zdravotnický kurz University obrany Fakulty Vojenského Zdravotnictví Hradec Králové), cecertifikací NBC, certifikací ČČK První pomoc pro příslušníky tísňových složek, dále pak certifikací lektor/instruktor - pedagogické minimum I a II, a mnohými dalšími (získanými v rámci institucí EU a UN). Veškeré služby a konzultace  poskytuji rovněž plné šíři v anglickém jazyce.

Svoji pracovní dobu se vždy snažím přizpůsobit Vašim potřebám. Kontaktujte mne prosím a společně najdeme nejvhodnější termín pro Vaši návštěvu. Těším se na naše setkání.

Kontakt

MAREFIT - Mgr. Petr Blatný

Farského 212/2, Kuřim 664 34

+420 608 462 882

blatpet@volny.cz